Citysälj om Covid-19

Kontakt

Kontakta oss – vi vill gärna prata med dig!

Niclas Högfeldt

Verkställande Direktör 0707-490 192
niclas.hogfeldt@citysalj.se

Phillip Manfredsson

Affärsutveckling 0707-490 119
phillip.manfredsson@citysalj.se

Mikael Kaldegård

Vice Verkställande Direktör 0707-490 190
mikael.kaldegard@citysalj.se

Mattias Karlén

Säljcoach BTB 0707-490 915
mattias.karlen@citysalj.se

Simon Rydell

Säljledare BTC 0768-505 953
simon.rydell@citysalj.se

Joakim Foureaux

BTC-ansvarig 0761-620 012
joakim.foureaux@citysalj.se

Cecilia Olausson

Rekryteringsansvarig 0707-490 796
cecilia.olausson@citysalj.se

Adelina Glimtén

Administratör
adelina.glimten@citysalj.se

Oscar Gridelli

Säljcoach BTC
oscar.gridelli@citysalj.se

Oden Lorentzon

Säljcoach BTC Deltid
oden.lorentzon@citysalj.se

Arvid Ivarsson

Säljcoach BTC Deltid
arvid.ivarsson@citysalj.se

Om du vill skicka in din ansökan direkt, skicka den till jobb.boras@citysalj.se